Oferta

Zapraszamy Państwa do jednego z najpiękniejszych zakątków Polski, jakim są Bory Tucholskie. I właśnie w takim miejscu, w samym ich sercu nad Jeziorem Charzykowskim w miejscowości Charzykowy mamy Państwu do zaoferowania wypoczynek w domu położonym tuż przy jeziorze.
Piękny dom o wysokim standardzie znajdujący się w pierwszej linii brzegowej, jego tarasy na dole i górze pozwolą na codzienne podziwianie widoków naszego jeziora.
Miejsce noclegowe dla 6 do 8 osób (w zależności od stopnia zintegrowania grupy).
Dół domu:
Salon z wyjściem na zadaszony taras z widokiem na jezioro. W pełni wyposażona kuchnia (lodówka, zmywarka, kuchnia z 4 palnikami na gaz ziemny, elektryczny piekarnik, mikrofalówka, elektryczny czajnik oraz podstawowe sprzęty kuchenne). Sypialnia z miejscem do spania dla 2 do 4 osób oraz łazienka z prysznicem.
Góra domu:
Duży pokój z miejscem do spania dla 4 osób z wyjściem na obszerny balkon z widokiem na jezioro. Łazienka z prysznicem.
Na terenie posesji do dyspozycji osobna kuchnia „Włóczykija” z miejscem do smażenia ryb, pralką oraz dostępem do piwniczki z idealną temperaturą chłodzenia piwa.
Na terenie intymnej działki do dyspozycji grill, leżaki, stół ogrodowy z parasolem przeciwsłonecznym. Jeśli chcielibyście podjechać po zakupy rowerami, to do dyspozycji są trzy „zabytkowe” rowery. W cenie wynajmu domu dla pasjonatów żeglarstwa w pełni wyposażona żaglówka – VARUNA 501 (za okazaniem odpowiednich dokumentów i wpłaceniu kaucji - 500,00 zł - żaglówka dostępna od połowy czerwca do połowy września w przypadku wynajęcia domku na tydzień).
Dwa miejsca parkingowe – jedno na terenie posesji, drugie bezpośrednio przy posesji.
Bezpośrednie przyleganie posesji do promenady daje możliwość jazdy na rolkach i rowerach, spacerów z wózkiem z dzieckiem i innych atrakcji dostępnych w centrum miejscowości.

Lokalizacja – Ustronne miejsce na końcu promenady dające możliwość po 20 min. wolnego spaceru znalezienia się w wesołym i rozrywkowym centrum, położonym przy głównej plaży miejscowości. Tam również znajdziecie restauracje, gdzie serwują lokalne specjały.
Główną atrakcją regionu jest Jezioro Charzykowskie, gdzie istnieje nieograniczona możliwość uprawiania wszelkich sportów wodnych oraz możliwość wędkowania. Sąsiadujące rzeki, Brda oraz Chocina tworzą bardzo ciekawy układ do zwiedzania kajakiem. Tereny leśne Borów Tucholskich pozwolą Państwu w ciągu długich spacerów zregenerować siły, podziwiać przyrodę i zebrać owoce runa leśnego. Liczne ścieżki rowerowe i piesze będą stanowić nieograniczone możliwości uprawiania sportów rowerowych, nordic walking i innych.

Cena wynajmu domu:

 • 14.04. – 26.05. – 200,00 zł za dobę,
 • 26.05. – 16.06. – 250,00 zł za dobę,
 • 16.06. – 30.06. – 350,00 zł za dobę,
 • 30.06. – 25.08. – 480,00 zł za dobę,
 • 25.08. – 01.09. – 350,00 zł za dobę,
 • 01.09. – 15.09. – 250,00 zł za dobę,
 • 15.09 – 27.10. – 200,00 zł za dobę,

Do ceny najmu doliczamy opłatę lokalną oraz opłatę za zużyte media wg. stanów liczników.
W cenie wynajmu zapewniona jest pościel.
Uwaga!
Powyższe ceny obowiązują przy wynajmie tygodniowym - od niedzieli godz. 15.00 do niedzieli godz. 10.00.
Cena za pobyt weekendowy ustalana jest indywidualnie.
Więcej szczegółów udzielamy telefonicznie pod numerem tel. 693 538 868 oraz na stronie internetowej www.jezioroimorze.pl

Rezerwacja i opłaty

Wstępna rezerwacja – ustalenia dokonane osobiście, telefonicznie tel. 693 538 868, pocztą elektroniczną na adres artur.kamzelewski@interia.pl. Wniesienie zadatku na poczet rezerwacji w terminie do 3 dni od daty rezerwacji wstępnej w kwocie 30% całkowitej należności za wynajem. Zadatek należy wpłacić na rachunek bankowy: Beata Kamzelewska mBank nr konta: 54 1140 2004 0000 3902 7773 7886, podając imię i nazwisko, adres, nr telefonu osoby rezerwującej datę przyjazdu i wyjazdu. Po wpłacie zadatku klient otrzyma, w ciągu 3 dni, potwierdzenie rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej, rezerwację tę uważa się za nieobowiązującą. Wpłata zadatku oznacza akceptację regulaminu. Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić przelewem na wskazane konto bankowe przed przyjazdem, aby należność mogła zostać zaksięgowana. W przypadku braku możliwości wpłaty na konto bankowe pozostałej części należności za pobyt, należy skontaktować się z właścicielem w celu ustalenia sposobu zapłaty tej części kwoty. W razie rezygnacji z pobytu wpłacony zadatek przepada.

Wyposażenie domu:
 • Łazienka x 2
 • TV x 2
 • sprzęt plażowo - ogrodowy
 • lodówka x 2
 • zmywarka
 • czajnik elektryczny
 • mikrofalówka
 • kuchnia x 2
 • pralka

  Dodatkowo:
  Wszelkie informacje oraz przykładowe możliwości zagospodarowania czasu wolnego w ciągu urlopu znajdziecie Państwo w poręcznym przewodniku, który będzie na Państwa czekał.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY W BORY TUCHOLSKIE!

Regulamin użytkowania domu letniskowego „Dom na Łabędziej”
  1. Goście przebywający w „Domu na Łabędziej”, proszeni są o przestrzeganie zasad bezpiecznego i kulturalnego wypoczynku. Przez cały okres pobytu obowiązuje zasada uszanowania dobrosąsiedzkich stosunków.
  2. Do korzystania z domku uprawnione są osoby zameldowane. W domku może zamieszkiwać maksymalnie 6-8 osób.
  3. Wynajem domu od połowy czerwca do połowy września odbywa się w systemie tygodniowym (przyjazdy i wyjazdy w niedziele). Doba hotelowa w tym okresie trwa od godz. 15:00 w dniu przyjazdu do godz. 10:00 w dniu odjazdu. W szczególnych przypadkach można ustalić inne godziny.
  4. Jest możliwość przedłużenia pobytu poza okres umówiony, jeśli poza okresem umówionym nie nastąpiła rezerwacja.
  5. Rezerwacja domku nastąpi po wniesieniu zadatku na konto bankowe na poczet rezerwacji w terminie do 3 dni od daty rezerwacji wstępnej w kwocie 30% całkowitej należności za wynajem. Po wpłacie zadatku klient otrzyma, w ciągu 3 dni, potwierdzenie rezerwacji. W przypadku braku wpłaty zadatku w ciągu 3 dni od daty dokonania rezerwacji wstępnej, rezerwację tę uważa się za nieobowiązującą. Wpłata zadatku stanowi równocześnie akceptację regulaminu. Pozostałą część należności za pobyt należy zapłacić przelewem na wskazane konto bankowe przed przyjazdem, aby należność mogła zostać zaksięgowana. W przypadku braku możliwości wpłaty na konto bankowe pozostałej części należności za pobyt, należy skontaktować się z właścicielem w celu ustalenia sposobu zapłaty tej części kwoty.
  6. Zakwaterowanie odbywa się na podstawie okazanego dokumentu tożsamości oraz okazania dokumentu potwierdzającego przelanie pozostałej części należności za pobyt.
  7. W momencie przekazania Gościom kluczy stają się oni za nie odpowiedzialni. Za zagubiony klucz Gość jest zobowiązany uiścić opłatę w wysokości 50,00 PLN.
  8. Goście nie mogą przekazywać, ani udostępniać domku osobom trzecim; domek nie może być zamieszkany przez większą ilość osób, aniżeli zgłoszoną przy rezerwacji.
  9. W domku znajduje się pościel na jeden okres wynajmu.
  10. Domek jest przekazywany Gościom w użytkowanie i odbierany przy wyjeździe przez właściciela. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie godziny wyjazdu, w celu umożliwienia sprawnego odbioru domku przez właściciela.
  11. Dom jest zawsze posprzątany i taki należy pozostawić po swoim pobycie. Wszelkie śmieci wyrzucamy we własnym zakresie.
  12. Prosimy o sprawdzenie faktycznego stanu wyposażenia domku z listą wyposażenia znajdującą się w domku. W przypadku stwierdzenia ewentualnych różnic, należy ten fakt zgłosić właścicielowi w ciągu pierwszej godziny pobytu.
  13. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałych z ich winy lub winy osób ich odwiedzających w okresie pobytu.
  14. W przypadku spowodowania uszkodzenia wyposażenia/mienia „Domu na Łabędziej” prosimy Gości o natychmiastowe poinformowanie właściciela, celem dokonania naprawy/wymiany. Rekompensata finansowa za w/w naprawę/wymianę zostanie naliczona wg kosztów naprawy i musi być uregulowana najpóźniej w dniu wyjazdu.
  15. W związku z ponoszeniem przez rodziców odpowiedzialności za bezpieczeństwo i za wszelkie skutki działań swoich dzieci, zwracamy się z prośbą o wzmożoną opiekę nad nimi.
  16. Na obiekcie obowiązuje cisza nocna 23:00-7:00.
  17. W przypadku chęci przedłużenia pobytu ponad ustalony termin, prosimy o możliwie szybkie zgłaszanie zapotrzebowania u właściciela.
  18. Za rzeczy pozostawione w domku właściciel nie ponosi odpowiedzialności. Prosimy o zachowanie należytej staranności związanej z zamykaniem okien i drzwi w momencie opuszczania domku.
  19. Goście domku letniskowego mogą parkować swoje samochody tylko i wyłącznie w miejscu do tego wyznaczonym – jedno miejsce parkingowe na terenie posesji, drugie tuż przy posesji - parking jest bezpłatny.
  20. Właściciel nie ponosi odpowiedzialność za mienie wartościowe pozostawione w „Domu na Łabędziej” w szczególności takiego jak: środki pieniężne, papiery wartościowe, biżuterię, kamienie szlachetne, dokumenty, zbiory numizmatyczne, filatelistyczne, dzieła sztuki lub inne przedmioty o charakterze wartościowym, zabytkowym, artystycznym lub unikatowym. Miejsce postojowe dla samochodów na terenie posesji i tuż przy posesji jest miejscem niestrzeżonym, właściciel nie ponosi odpowiedzialności za utratę, uszkodzenia pojazdów lub mienia w nich pozostawionego.
  21. W przypadku uwag i zastrzeżeń dotyczących poziomu usług, funkcjonowania urządzeń i wyposażenia „Domu na Łabędziej”, czystości i porządku, Gość proszony jest o poinformowanie o tym właściciela i żądania podjęcia środków zaradczych.
  22. W domku należy przestrzegać zasad ochrony przeciwpożarowej. Nie wolno pozostawiać otwartego ognia bez nadzoru (kuchnia, kominek), nie użytkować elektrycznych urządzeń grzewczych lub innych mogących powodować zagrożenie pożarowe. Ze względu na bezpieczeństwo, zabronione jest używanie w domku urządzeń elektrycznych niestanowiących wyposażenia domku.
  23. W domku obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz e - papierosów.
  24. Prosimy o zorientowanie się, w którym miejscu w pobliżu znajdują się gaśnice ppoż. oraz jak się je użytkuje (właściciel domu pokaże, w którym miejscu znajdują się gaśnice oraz ewentualny sposób ich użytkowania).
  25. Właściciel zastrzega sobie prawo do żądania opuszczenia terenu „Domu na Łabędziej” przez Gości, nieprzestrzegających Regulaminów – szczególnie zakłócających w rażący sposób wypoczynek innym sąsiadom.
  26. W dniu wynajęcia domku, domek jest posprzątany. Uprzejmie proszę o oddanie go w takim samym stanie.
  27. Za dewastację domku, nieuprawnione użycie gaśnic i wynikłe z tego skutki (konieczność wymiany wyposażenia, dodatkowe prace obsługi) użytkownicy domków będą obciążani dodatkowymi opłatami.
  28. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz Ustawy o usługach turystycznych.

Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 1 stycznia 2019 r.

Życzymy przyjemnego wypoczynku
Właściciele „Domu na Łabędziej”

Dodatkowe Informacje

Na terenie obiektu:
 • kuchnia do dyspozycji
 • miejsce na grilla
 • parking
 • plac zabaw dla dzieci
Wyposażenie pokoi:
 • łazienka
 • TV
 • radio
 • sprzęt plażowy
 • lodówka
 • czajnik
 • aneks kuchenny

Pogoda

Pogoda Charzykowy na dziś: 16-02-2019

pogoda
Noc: 23:00 - 05:00 Temperatura: 2 4 °C
pogoda
Rano: 05:00 - 11:00 Temperatura: 1 2 °C
pogoda
Dzień: 11:00 - 17:00 Temperatura: 1 9 °C
pogoda
Wieczór: 17:00 - 23:00 Temperatura: 6 10 °C